.

.

New
Jstyle 1Pair 20G Нерѓосувачки Челик Шарки Clicker Сегмент Носот Прстен Карики Хеликс Daith ' Рскавица Tragus Sleeper Обетки Тело Пирсинг

Jstyle 1Pair 20G Нерѓосувачки Челик Шарки Clicker Сегмент Носот Прстен Карики Хеликс Daith ' Рскавица Tragus

DEN 263.76

Стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. [Лесна Обрачот Пирсинг Големина] 1pairs хируршки нерѓосувачки челик обрачот clicker sleeper обетки се во иста големина,мерач големина : 20 Мерач (0.8 mm),внатрешен дијаметар 5/16" (8мм),совршен накит големината на телото пирсинг. [Подобрување на Изработка] Направени од 316 L хируршки нерѓосувачки челик,високо полирани мазна површина,многу удобно без остар раб, и спречуваат иритација на кожата;обезбедува трајна боја за задржување и многу лесно да се чисти. [Класичен Дизајн] Шарки карики clicker пирсинг дизајн,едноставен, но класичен сегмент носот прстен одговараат за жените, адвокатско,тинејџерски девојки и момчиња;ние ги користиме најновите процесот на производство да се строго контрола на квалитетот,шарки дел повлекува отворен и прилепува затвори за лесно вметнување во пирсинг. [Мулти-Функција] Овие шарки лесна clicker прстен совршен за пирсинг на нос прстен,усна прстени,tragus пирсинг,nostril обрачот прстен,хеликс earring,daith clicker пирсинг,лобус уво пирсинг и повеќе други тело пирсинг. [По Продажба на Услуги]90-ден гаранција за враќање на парите или замена;ние сме ангажирани во обезбедување на најдобри шопинг искуство.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Здрава 316 L хируршки челик,безбеден за кожата.Добра плоча со површина,повеќе боја одржување.Високи полски површина,удобно носење чувство. 20 G=0.8 mm колосек,внатрешен дијаметар 5/16"(8мм).Множење-funcion : .A : 2 парчиња Сребро-тон Сет (5/16").Б : 2 парчиња Розово злато Сет (5/16").C : 2 парчиња Злато-тон Сет (5/16").Здрава 316 L хируршки челик,безбеден за кожата.Добра плоча со површина,повеќе боја одржување.Високи полски површина,удобно носење чувство.20 G=0.8 mm колосек,внатрешен дијаметар 5/16"(8мм).Множење-funcion : .

Детали

Свеж

Избор на клиенти