.

.

New
SCERRING 16G Септумот Накит од не 'Рѓосувачки Челик Шарки Лесна Септумот Носот Обрачот Прстен Потковица Прстени' Рскавица Daith Tragus Clicker Retainer Тело Пирсинг Накит Опал CZ 8-16PCS

SCERRING 16G Септумот Накит од не 'Рѓосувачки Челик Шарки Лесна Септумот Носот Обрачот Прстен Потковица Прстени'

DEN 287.52

Стока
Достапно.

Вклучувајќи 8 PCS Нерѓосувачки челик Септумот Носот Обрачот Прстени , Микс-Стилови(Секој Стил 1 Парче) Ви Даде Mutiply Wearring Облека, Разумна Цена За Тело Накит,Заслужуваат Да ги Купите.Направени со Хируршко Одделение 316 L не ' Рѓосувачки Челик, со Висок Квалитет Кубни Циркониум и Создаде Опал, Трајни и Противалергиски, Целосно Не-корозивен, Олово и Никел Слободни, исто Така се Отпорни на Киселина, Алкално, Не Исчезнува, Нема Нарушување.Мерач : 16 G(1.2 mm); Внатрешен дијаметар : 5/16"(8мм) - 3/8"(10мм); Добро да се користи за Нос, septem прстен, Усна, Tragus, Обетки, ' рскавицата, пирсинг, Хеликс и така натаму.Тоа е најдобар подарок за Роденден, Божиќ Ден, Годишнината Ден, Денот на Вљубените и повеќе.Задоволни Гаранција : Ветувањето 90-ден на Размена или Гаранција за Парите Назад, Ако Имате било Незадоволни од Објектот.SCERRING ПРИКАЗНА, Ние сме професионални за производство и продажба на сите видови на висок квалитет на телото пирсинг накит.Сите наши производи материјал се 316 L хируршки челик, титаниум или противалергиски акрилик со нашите 100% гаранција за квалитет.SCERRING УСЛУГА Ние однос на квалитет на производот и квалитет на услугите се основа на претпријатието, секој линк за контрола на квалитетот во текот на развој, проектирање, производство и сервис процес.Ние имаме професионална КК тим,сите производи беа разгледувани еден по еден пред пратката.SCERRING е вашиот сигурен избор на Модни Накит.

Детали

Свеж

Избор на клиенти