.

.

New
Hoeudjo 16g Усна Прстени Studs Labret Пирсинг Накит Спирала Barbell Хеликс Tragus Обетки Обрачот Потковица Септумот Прстен ' Рскавица Пирсинг Јасно Усна Retainer за Работа Medusa Монро Пир

Hoeudjo 16g Усна Прстени Studs Labret Пирсинг Накит Спирала Barbell Хеликс Tragus Обетки Обрачот Потковица Септумот

DEN 263.76

Стока
Достапно.

ЕКОНОМСКИ ПИРСИНГ ПОСТАВИТЕЕден Ред Ќе Добиете 25 Парчиња Пирсинг Накит, 10 Парчиња Потковица Barbell, 10 Парчиња Labret Студ, 5 Парчиња Спирала Barbell; Толку Многу Пирсинг Ви Даваат Повеќе Избор да ги Исполнуваат Секојдневно Носење. [МАТЕРИЈАЛ] : Направена од 316 L Хируршки Челик, Високо Квалитетни Пластични и Сјајна Кубни Циркони, Противалергиски, Бесплатно на Олово и Никел.Високо Полиран, Мазна Површина, Удобно за Долго Време се Носат.Јасно Labret Studs и Потковица Прстени се Добри како Прскалки, за Работа, Спорт, Хирургија, MRIs и Повеќе.МЕРАЧ ГОЛЕМИНАДебелина : 16 G (1.2 MM); Бар Должина на Labret Студ : 5/16" (8ММ); Внатрешен Дијаметар на Обрачот : 5/16" (8ММ); Топка Големина : 3ММ.Боја : Сребрена-tone + Виножито.MUTIPLY КОРИСТЕЊЕТрендовски и Класичната Пирсинг на Тело Накит, Одговараат На Жените и Мажите; Совршена Големина за Earring Студ, Tragus Earring, Хеликс Earring, Conch Пирсинг, Daith Earring Обрачот, ' Рскавицата, Студ, Усна Прстени, Монро Пирсинг, Medusa Накит, Labret Studs.Потковица Barbell исто Така, Може да се Користи како Септумот Прстени Обрачот.ПО ПРОДАЖБА на УСЛУГИВетување 90days Производи Размена или Гаранција за Парите Назад.Ве молам Само се Чувствуваат Слободни да не Контактирате Доколку Имате било каков Проблем.Пакети Секоја Накит со Сомот Подарок Торбичка.Добро Идеален Подарок За Себе или Љубовник.

Детали

Свеж

Избор на клиенти