.

.

New
D. Бела 16G Јасно Пирсинг Прскалки Флексибилни ' Рскавица Хеликс Daith Топ Tragus Earring Retainer Bioflex Пластични Носот Септумот Усна Веѓа Прстени Пирсинг Retainer

D. Бела 16G Јасно Пирсинг Прскалки Флексибилни ' Рскавица Хеликс Daith Топ Tragus Earring Retainer Bioflex Пластични

DEN 957.60

Стока
Достапно.

[Противалергиски] Овие пирсинг retainer поставени се направени од јасно флексибилни bioflex акрилик.Без никел и олово-слободни.Може да биде долго време облечен. [Вкупно 24pcs] * 8pcs потковица обрачот retainer, * 8pcs јасно clicker прстени, * 6pcs јасно усна прстени. [Size] Мерач : 16g(1.2 mm), внатрешен кол. & бар должина : 6mm(1/2") 8мм(5/16") 10мм(3/8") 12mm(1/2"), топката големина : 3мм. [Повеќе Користејќи] Овој пирсинг комплет може да се користи како earring карики, усна прстени, септумот прстени, веѓа прстени итн.Мешавина на стилови пирсинг retainer комплет ви даваат повеќе избор за секојдневно носење. [90 Дена Гаранција] Понуда Од 90 Дена Пари Назад.Дојде со подарок сомот пакет.Голема Цена, Економски Купување.

Детали

Свеж

Избор на клиенти