.

.

New
Дизни Мики, Доналд Глупав Вакуум Простор Saver Кеси со Туристички Рака Пумпа, 10 парчиња

Дизни Мики, Доналд Глупав Вакуум Простор Saver Кеси со Туристички Рака Пумпа, 10 парчиња

DEN 575.28

Стока
Достапно.

ШАРЕНИ & ПРАКТИЧНА КОМБО СЕТ : Оваа група вклучува 10 компресија чанти во различни големини за да ги собере различни предмети – Џамбо (3), Големи (2), Средни (3), Мали (2), и корисна пумпа.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : простор saver кесички се направени од PA+PE во премиум квалитет, па тие се многу издржливи и еднократно.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : На рака пумпа може да го подобри пакување на делување, без разлика дали дома или на патување.Преполната кеси се направи вашата организација толку многу полесно!Тие се спаси толку многу простор во гардероба, cloakroom, спална соба, спална, таванот, подрумот и простор за складирање.ЗАШТЕДА на ПРОСТОР & ЗАШТИТА на СКЛАДИРАНИ ПРЕДМЕТИ : Совршен за чување облека, ќебиња, кревет листови, ќебиња, утешители, јоргани, перници, крпи, полнети играчки, итн.Добро за housesold употреба, патуваат и се движат.Складирање кеси може да се заштити предмети од прашина, влага и мирис.Дизни Мики, Доналд Глупав Простор Saver Кеси Ставки вклучени : Џамбо (80 х 100cm) : 3 парчиња Големи (50 x 70cm) : 2 парчиња Медиум (40 x 60cm) : 3 Мали парчиња (35 x 50cm) : 2 парчиња 1 патување рака пумпа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти