.

.

New
UYROOSS Големи Складирање Кеси Цивилна Облека, Складирање Торба, Многу Погодна за Облека, Ќебиња, Постелнина, Гардероба за Складирање (Боја : Беж, Големина : Една Големи?

UYROOSS Големи Складирање Кеси Цивилна Облека, Складирање Торба, Многу Погодна за Облека, Ќебиња, Постелнина,

DEN 559.20

Стока
Достапно.

1. Погоден за чување на јоргани, ќебиња, облека, перници и играчки. 2. Овој материјал е пријател на вашата облека, јоргани и ќебиња.Нејзината густа ткаенина дизајн е поставен модели, со додавање на повеќе убавината на вашата домашна декорација. 3. Тоа може да биде лесно да се крена од полица, ја извлече од кревет или извадено од фиока. 4. Овој вид на облека простор за складирање помага да се ослободите простор и чувајте ги сите предмети во ред. 5. Овие складирање кеси може да биде лесно да се здипли рамни и се стави настрана кога не е во употреба, и може да се користи за да зачувате простор во таванот, подрум, дом, cloakroom, под креветот и во караван.Продавница надвор од сезона облека за да ги задржи свежа и чиста.По наредба, тоа ќе биде доставен во рок од 7 до 15 дена.Големина : еден-size Length : 18.5 inch Width : 8.7 inch Height : 15.7 inch Color : Beige Pattern Тип : Plain Quantity : 1 piece Type : Складирање Bags Foldable : Yes Composition : 100% Памук&Linen Material Cotton&Лен.

Детали

Свеж

Избор на клиенти