.

.

New
Крпа Lidded Чување на Кутии Градите Чување на Кутии за Складирање Кошеви Сад Количка за Лесни Стабилна Пластовидно Гардероба Организатор на Коцка Облека Дребулии Дом

Крпа Lidded Чување на Кутии Градите Чување на Кутии за Складирање Кошеви Сад Количка за Лесни Стабилна Пластовидно

DEN 2373.60

Стока
Достапно.

●Три-димензионални редење, свитлива, dustproof и влага-доказ со капак, цврсти и издржливи, голем капацитет и простор за заштеда на енергија. ●[Шалче] : Повеќе stackings се стабилни и не е лесно да се деформирани.Агол : Тркалезни и мазни, нула-отпорни, анти-судир не му наштети на вашата страна. ●[Покрие] : Moistproof, dustproof и чиста.Виткање : Виткање и чување кога не е во употреба не заземаат простор.Поделба : задебелена, цврста и стабилна, не е лесно да се деформирани. ●[Раце] : и Двете страни се трајни и лесни да се справи.Venting дупка : метал тока дизајн push-pull се справи со е удобен и практичен. ●[Материјал] : крпа задебелена и здрав, водоотпорен, dustproof, погоден за носене и трајни, не збрчкана.Три-димензионални редење, свитлива, dustproof и влага-доказ со капак, цврсти и издржливи, голем капацитет и простор за заштеда на енергија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти