.

.

New
Egemen Магија Saver Вакуум Кеси, Јасна-Бела

Egemen Магија Saver Вакуум Кеси, Јасна-Бела

DEN 600.00

Стока
Достапно.

Со Egemen Магија Saver Кеси, ќе заштедите до 75% простор на вашата облека и вашиот дом текстил со воздушно-тесни начин.Идеален за џемпери, јакни, утешители, ќебиња, перници и најголемиот дел предмети.Овој пакет содржи четири 21. 6x35. 4" правосмукалки и еден 25. 6x19. 7x10" правосмукалки.Земја на Потекло : Турција.Со Egemen Магија Saver Кеси, ќе заштедите до 75% простор на вашата облека и вашиот дом текстил со воздушно-тесни начин.Идеален за џемпери, јакни, утешители, ќебиња, перници и најголемиот дел предмети.Овој пакет содржи четири 21. 6x35. 4 инчен правосмукалки и еден 25. 6x19. 7x10 инчен правосмукалки.Увезени.

Детали

Свеж

Избор на клиенти