.

.

New
160 Литар Екстра Големи Складирање Торба за Постелнина Утешителот Кралот Перници, Ќебиња Облека Водоотпорен Колеџ Носи Торба со 2 Рачки Zippered Патна Торба за Перење Св

160 Литар Екстра Големи Складирање Торба за Постелнина Утешителот Кралот Перници, Ќебиња Облека Водоотпорен

DEN 572.64

Стока
Достапно.

Водоотпорен, издржлив и силен солза-resistent квалитет.Тежина 685g.Посебно силен засилен двојно бод линии, исклучителна изведба.6"Х Тежина : 685g.Ткаенина Тип.Чувајте ги сите уреден, чист и организиран.Издржливи и долго време се користи.Пакетот вклучува : 1*екстра големи складирање торба 160 L.

Детали

Свеж

Избор на клиенти