.

.

New
LSXLSD Навистина Корисни Складирање Дом, Канцеларија Контејнери Плакарот Чување на Кутии за Складирање Кутија Lidded Чување на Кутии Фиока Организаторите Пластична Кут

LSXLSD Навистина Корисни Складирање Дом, Канцеларија Контејнери Плакарот Чување на Кутии за Складирање Кутија

DEN 499.20

Стока
Достапно.

Пластични облека складирање кутија задебелена играчка складирање кутија домаќинство облека складирање кутија со капак за складирање кутија.Заштита на животната средина ПП, голем капацитет покрива дизајн, лесен и dustproof, погоден за дневна соба, кујна, спална соба.Продавница секојдневно разни работи, вклучувајќи храна, списанија, копчиња, чадори, козметика, и повеќе.Декоративни складирање кутија за расадник на организаторите.Оваа ткаенина кошница се направени од издржлив бамбус ткаенина со цврста картонска врвот да се одржи во форма на кошница.Трајни и високо квалитетни материјали задржи складирање кошница за долго време.Име на производ : Складирање кутија со lid Product боја : Сина , Зелена , Pink Product материјал : plastic Product големина:32.5cmx23cmx26cm Складирање објекти : облека, постелнина, играчки, ужинка , documents Product карактеристики : еколошки, не smell Product пакување : 1 X Складирање Boxgives ви пријатно чувство.Ве молиме изберете нашата продавница и ќе ви даде повеќе избори.Ве молиме за пребарување : LSXLSDIf имате било какви прашања, молам контактирајте ме, јас ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти