.

.

New
Чевли Складирање Кутија Еден Со Капаци Крпа Свитлива Монтажни Транспарентен Лесни Стабилна Гардероба Пластовидно Организатор на Коцка Бин Сад Перат Алишта Дребу?

Чевли Складирање Кутија Еден Со Капаци Крпа Свитлива Монтажни Транспарентен Лесни Стабилна Гардероба Пластовидно

DEN 1216.80

Стока
Достапно.

●Свитлива, кој се одвојува, перат, транспарентен прозорец, слободно да се собраа партиции, погодно за складирање и простор за заштеда на енергија. ●[Шалче] : Повеќе наредени категории се приспособат на просторот.Агол : Тркалезни и мазни, нула-отпорни, анти-судир не му наштети на вашата страна. ●[Виткање] : Лесен пристап не заземаат простор.Демонтажа На : PP поддршка плоча може да се перат и сушат. ●[Визуелна Прозорец] : Јасни и лесно да се најдат предмети.Separator : Слободен комбинација е удобен и практичен.Патент : двонасочно се повлече е мазна и не се трајни. ●[Материјал] : Памук и лен задебелена и здрав, водоотпорен, dustproof, погоден за носене и издржливи.Велкро : Лесен за употреба и издржливи.Изработка : парична казна конец за шиење не е лесно да се симне линија.Свитлива, кој се одвојува, перат, транспарентен прозорец, слободно да се собраа партиции, погодно за складирање и простор за заштеда на енергија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти