.

.

New
Мојот Омилен Се Занимава 5 Pack/Сатен Црвено Sari-Saree/Lehenga Покрие-Кеси-Пакување-Складирање Поставени

Мојот Омилен Се Занимава 5 Pack/Сатен Црвено Sari-Saree/Lehenga Покрие-Кеси-Пакување-Складирање Поставени

DEN 1031.76

Стока
Достапно.

Големина : 17 x 12 x 9 инчи.КОЛИЧИНА : 5 брои.Материјал - Висок Квалитет Сатен.Боја : Црвена со Ватенка дизајн.Совршен за Патување или за чување дома.Saree покрие /кеса за чување на вашиот sarees, маици и друга облека безбедно и непроменети.Држи вашиот скапа облека безбедно и посебна додека патувате.saree опфаќа боја : мулти боја материјал : пластични и ткиво пол : жените транспарентни пред далноводи : јасна видливост zip затворање за лесно отворање и затворање отпорни на прашина, вода/отпорни на влага стилски начин на организирање на вашата гардероба.Лесен начин да се носат saree кога патувате или најдобар подарок држачот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти