.

.

New
QQT Двострано шест-Слој Кеса Виси Торба, Чанта Складирање и Завршна Торба, Виси Мулти-Слој Транспарентен прашина Торба, Виси Џеб Складирање Торба Сет на 2-Сива

QQT Двострано шест-Слој Кеса Виси Торба, Чанта Складирање и Завршна Торба, Виси Мулти-Слој Транспарентен прашина

DEN 1420.80

Стока
Достапно.

Тоа е направен од високо-квалитет памук и лен крпа, која е еколошки пријателски, здрав и загадувањето слободни.Површината, исто така, е водоотпорен.Не сте се плаши од се распрсна од страна на вода во бањата.Едноставен и прекрасен дизајн може да бидат обесени зад вратата и на ѕидот од бањата, заштеда на компактен простор во секојдневниот живот и правење на животот подобар.Конците се во ред и тесни, не е лесно да се падне, и потрајни, и секоја кеса се одвоени едни од други, што е погодно за категоризирање и ставање мали секојдневни предмети.Материјал : Не-плетени ткаенини за Складирање сцена : Спална соба за складирање Стил : Креативни Применливи сцена : Ѕид-поставена е Применливо предмет : Кожна торба Стил : Три-димензионални.

Детали

Свеж

Избор на клиенти