.

.

New
Облека за Складирање Торба, 90L Голем Капацитет Организатор, Количка со Здрав Патент, Јасно Прозорецот, за Утешители, Ќебиња, Постелнина

Облека за Складирање Торба, 90L Голем Капацитет Организатор, Количка со Здрав Патент, Јасно Прозорецот, за Утешители,

DEN 1036.80

Стока
Достапно.

Големи димензии : Секоја торба големина е 48 x 28 x 50 cm / 18.8 x 11 x 19.7 во, со капацитет на 90 L, тоа е погоден за чување на утешители, ќебиња, облека, перници, играчки.Засилен рачка : На рачки се пораби со два слоја од густа ткаенина за двојно товарот капацитет.засилен шевовите се спроведуваат за дополнителна сила.Премиум материјал : организаторот е направен од високо-квалитет, без мирис, три-ply композитни не-плетени ткаенини што се промовира вентилација и заштитува вашите зачувани работи, ве молиме имајте во предвид дека тие се само ткаенина кеси, без метал поддршка во внатрешноста, која е супер лесно да се свитка настрана во фиока или кабинет за да се зачува простор.Здрав патент : Патентите кои се тешко да се прекине, и може да се користи за долго време и двонасочна патентите ви овозможи да слајд нив лесно по затворањето, без оглед на тоа колку полна торба е.Јасно прозорец : Овој паметен сад има јасно да се види низ прозорец кој ви помага да се идентификуваат зачувани содржините брзо без непотребно пребарување и да копа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти