.

.

New
Виножито Занает Виси Вакуум Складирање Кеси, Простор Saver Торби за Облека, 8 Pack (4 Долго 53.2x27.6, 4 Кратки 41.3x27.6),Вакуум Sealer Складирање Кеси за Џемпер,Палто, Костуми, Фустан

Виножито Занает Виси Вакуум Складирање Кеси, Простор Saver Торби за Облека, 8 Pack (4 Долго 53.2x27.6, 4 Кратки

DEN 863.76

Стока
Достапно.

[Големина на Вакуумски Складирање Кеси] 4 ДОЛГО ( 53.1x27.6 во ), 4 КРАТКИ ( 41.3 x27.6 во ) Секој Вакуум Складирање Торба има 360??rotatable кука со 4 Виси Прстени, држи до 17.64 lbs, може да собере најмалку 4 облека во исто време и лесно да се најде облека што го сакате. [Се зголеми на 80% Простор за Складирање] Нема Виткање Облека Повеќе, Само продавница за облека Со Бесење за да се Избегне Предизвикување Брчки!Создавање 80% екстра простор ефикасно.Проширам Квадратен Облик дизајн обезбедува Поголеми Чување Капацитет и да се Направи Запечатување Полесно!. [Лесен За Употреба] Висат на компресија торба во плакарот.Додадете ја вашата облека на виси прстени.Затворање со патент се дадени лизгачот(ВАЖНОСТ).Место на цревото на вакуум во текот на вентил и вакуум воздухот надвор.Затворање на капи за да се создаде клима-тесни печат. [Премиум Материјалот вакуум-запечатување драстично го намалува ефектот на оксидација и ретардираат раст на mildew.

Детали

Свеж

Избор на клиенти