.

.

New
Taktik Простор Saver Кеси За Обновливи Водоотпорен Патување Вакуум Складирање Кеси Висока Јачина Двојно Поштенски Печат 4 Пакет

Taktik Простор Saver Кеси За Обновливи Водоотпорен Патување Вакуум Складирање Кеси Висока Јачина Двојно Поштенски

DEN 311.76

Стока
Достапно.

МАТЕРИЈАЛ : Направен од ЈП и АП.ГОЛЕМИНА : Ние снабдување со две средни и две големи вакуум компресија кеси.Се ЗГОЛЕМИ ПРОСТОРОТ за СКЛАДИРАЊЕ : Вакуум кеси се идеални за да зачувате простор во вашите плакари, гардероби, гаражи, подруми, suitcases, и повеќе.ПРАКТИЧНА ПАТНИ ТОРБИ : Намалување на вашиот Аеродром багаж трошоци со овие трајни простор saver кеси.ИНТИМНИ СЛУЖБА : Ние ќе ви обезбедиме со одлична услуга.Откако ќе го добиете производот, можете да не контактирате ако имате било какви прашања, и ние ќе се справи со тоа за вас во времето.Ние, главно, се занимаваат во апарати за домаќинство, кујна и бања производи.Посветени на обезбедување на клиенти со висок квалитет практични производи.Така што можете да го користите мир на умот.Имаат добро време!.Вакуум складирање кеси се одлични за вашата големи, крупни работи кои треба да се чуваат за оваа сезона, или ако сте на патување и сакаат да бидат како ефикасно како е можно овие вреќи за да се добие.Совршен за безбедно вакуум-запечатување сезонски облека, специјални постелнина, или обемни текстил.Не отстранувајте ја гума затка.Ова може да го оштети интерфејс и да предизвика вакуум торба да стане лошо запечатени.Воздухот ќе внесете брзо.Обезбеди нема воздух добива назад во складирање кеси со ултра-secure тројно печат вентил.Компресија кеси не само заштита на вашите објекти, но и да ги намалите надолу околу 80% за компактен, пластовидно складирање.Останете организирани и ефикасно чување на вашите лични ефекти за долгорочна конзервација.Вакуум складирање кеси се одлични за вашата големи, крупни работи кои треба да се чуваат за оваа сезона, или ако сте на патување и сакаат да бидат како ефикасно како е можно овие вреќи за да се добие.Совршен за безбедно вакуум-запечатување сезонски облека, специјални постелнина, или обемни текстил.Не отстранувајте ја гума затка.Ова може да го оштети интерфејс и да предизвика вакуум торба да стане лошо запечатени.Воздухот ќе внесете брзо.Обезбеди нема воздух добива назад во складирање кеси со ултра-secure тројно печат вентил.Компресија кеси не само заштита на вашите објекти, но и да ги намалите надолу околу 80% за компактен, пластовидно складирање.Останете организирани и ефикасно чување на вашите лични ефекти за долгорочна конзервација.

Детали

Свеж

Избор на клиенти