.

.

New
ВАНГ КАИ КАИ ПРОДАВНИЦА Складирање Кутија Ткаенина Складирање Кутија Виткање Гардероба Големи Ватенка Складирање Кутија со Капак Голем Капацитет Свитлива Фиока ?

ВАНГ КАИ КАИ ПРОДАВНИЦА Складирање Кутија Ткаенина Складирање Кутија Виткање Гардероба Големи Ватенка Складирање

DEN 1627.20

Стока
Достапно.

За повеќе производи, ве молиме да ја посетите оваа продавница : ВАНГ КАИ КАИ ПРОДАВНИЦА; Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас.Мултифункционален простор : Тоа може да ви помогне да ги чува сите работи во вашиот дом, како што се облека, чевли, јоргани, крпи, toiletries, итн.Тоа може да биде поставен каде сакате, спална соба, кујна, тоалет, тросед, итн.Материјал : Оксфорд ткаенина + картон, Оксфорд ткаенина со парична казна игла дупки за тешки искриват употреба.Печат дизајн : лесно да се земе од влага и прашина.Сезонски облека се става во категории, лесен за употреба и текстура, дише и удобно, удобен и практичен. - Ако сакате да добиете повеќе информации за овој производ, можете да не контактирате преку е-маил.- Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од 30 дена, контактирајте со нас преку е-маил.Допир, присуството на животот!Им даде на луѓето едноставен и чист начин на живот.Ние се прилагоди катјонската коноп ткаенини за средината на high-end багаж.Овој вид на допир ќе ги натера да го сакам тоа.Име на производ : складирање box Production материјал : Оксфорд ткаенина + cardboard Size : 45x34x20cm, 52x40x24cm Product облик : rectangle Color класификација : сива, beige Style : Нордиските style Features : пластовидно складирање, прашина-доказ, со капак, перат, без мирис, големи capacity Suitable за : плакарот ткиво кутија, подарок кошница, книга и списанието организатор, file manager, бања пешкир и тоалет складирање, и многу други користи.забелешка : -Сите производи се рачно мери, постојат мали дефекти, ве молиме да се разбере-сликата може да не ги одразуваат фактичката боја како различни monitor display и светлосен ефект.

Детали

Свеж

Избор на клиенти