.

.

New
Виси Vaccum Складирање Торби 4 Пакет (53 X 27.6 ВО)+Простор Saver Вакуум Складирање Кеси 12 Пакет

Виси Vaccum Складирање Торби 4 Пакет (53 X 27.6 ВО)+Простор Saver Вакуум Складирање Кеси 12 Пакет

DEN 911.76

Стока
Достапно.

[Различни големини]3 x големи коцка вакуум складирање кеси(31.5 * 39.4 *15 инчи ), 3 X медиум коцка vacumestoragebags за облека(19.6 * 27.5 *11.8"), 3×медиум вакуум sealer торби за облека (31.5*22"), 3×мали патување за правосмукалки (23.6*15.7").Виси вакуум Кеси за Поставување На вакуум кеси поставите има 4 долго пакет и 4 Палецот Клип за Sealer, големината е 53*27.6 инчи.Торба е исцрпен со притискање, не треба да се користи правосмукалка.Лесен за Употреба - Вакуум облека за складирање може да бидат исцрпени брзо со притискање рачно.Секој виси вакуум торба е дизајниран со Куќишта слајд, што е повеќе погоден за вашата меморија.Форма на отстранување на воздухот во кеса од страна на правосмукалка canbetter задржи облеката чиста и уредна. 80% се зачува Простор за Складирање - Вакуум складирање кеси може да се користи за чување на Dressoff-сезона облека како надолу јакни, џемпери, волнени грб, и , и во исто време може да се користи за чување на вашите скапи облека како вечер фустан, костим, и др.Нека вашата гардероба има повеќе простор. [Топло Срце По-Продажбата] Ние сме толку сигурни за квалитетот на нашата вакуум складирање торби за облека, кои ќе ви понудат својот живот за слободни замена на било неисправни кеси.

Детали

Свеж

Избор на клиенти