.

.

New
Hexuu Голем Капацитет Облека Складирање Торба Организатор со Силна Патентите за чување Облека, Јоргани, Перници, итн. , Изработени од Рециклиран Материјал (Животински

Hexuu Голем Капацитет Облека Складирање Торба Организатор со Силна Патентите за чување Облека, Јоргани, Перници,

DEN 575.76

Стока
Достапно.

【ПОГОДНО】 : Овие кеси може да биде укината до целосно рамен и во мали димензии за лесно складирање во некоја фиока, плакар, автомобил или багаж.Тие се расклопна и имаат три страна патент дизајн, кој ги направи полесно да оптоварување и истовар. 【ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ】 : 21.5" (L)*14" (W) *7.9" (H) - 60 L Капацитет на складирање.Многу простор за складирање и заштита на само за било кој предмет.Овие кеси се совршени за движење и да се направи одличен лесен , поекономична алтернатива за да се движат кутии.Колеџ студентите сакаат овие кеси за движење во или надвор од КОЛЕЏ домови соби. 【ДВИЖАТ КУТИЈА АЛТЕРНАТИВИ】 : Овие кеси се одлична алтернатива на движи кутии.Наместо за правење на кутии и лента нив, тие само се расплетува, да ја отпакувате и ќе почнете пакување!Откако ќе се направи се движат, може да се свитка нив стан со мала големина и чувајте ги за вашиот следен потег.Овие кеси се направи кутии изгледа глупаво!Нема повеќе нервози за кутии!. 【МУЛТИ УПОТРЕБА】 : Овие екстра големи складирање кеси се одлични за чување , транспорт и организирање на сите видови на предмети, од облека, играчки, чевли, влошки, потрошен материјал, перници , постелнина , листови, ќебиња, перење, Божиќ оркестарот и повеќе!Овие кеси се совршен за патување кога ќе имаат дополнителни работи кои нема да се вклопи во вашиот багаж или ако дојдеш дома со екстра работи на вашето патување.Одличен начин да се ослободите од нередот и организира сите ваши работи. 【Обновливи и перат 】 : Овие екстра големи складирање кесички се Направени од PEVA материјал, ефикасно, водоотпорен, влага-доказ, прашина-доказ, во исто време обновливи и лесно да се чисти.Овие кеси може да биде укината до целосно рамен и во мали димензии за лесно складирање во некоја фиока, плакар, автомобил или багаж.Тие се расклопна и имаат три страна патент дизајн, кој ги направи полесно да оптоварување и истовар.

Детали

Свеж

Избор на клиенти