.

.

New
Економија Dynamometers, Алуминиум - Сет на 7-100g/1N, 250g/2.5 N, 500g/5N, 1kg/10N, 2kg/20N, 3kg/30N, 5kg /50N - Боја Кодирани, Калибрација Способност - Висока Резолуција Скала, Пролет Рамнотежа - hBARSCI

Економија Dynamometers, Алуминиум - Сет на 7-100g/1N, 250g/2.5 N, 500g/5N, 1kg/10N, 2kg/20N, 3kg/30N, 5kg /50N

DEN 431.76

Стока
Достапно.

Сет на 7 алуминиум dynamometers - 100g/1 N, 250g/2.5 N, 500g/5 N, 1kg/10 N, 2kg/20 N, 3kg/30 N, 5kg /50 N.Dynamometers се 8.75" долг и имаат дијаметар од 0.75".Висока резолуција, лесна-за-читање скала, со златна боја, алуминиумско куќиште.Корисникот пријателски нулта точка калибрација способност.Рамнотежата е училница за квалитет.

Детали

Свеж

Избор на клиенти