.

.

New
Brecknell ElectroSamson Дигитален рачен Скала, 100lb Капацитет, Големи Лесен-за-Читање LCD, Батерија, Носејќи Торбичка, Еден Човек Употреба

Brecknell ElectroSamson Дигитален рачен Скала, 100lb Капацитет, Големи Лесен-за-Читање LCD, Батерија, Носејќи

DEN 1252.80

Стока
Достапно.

Единици : lb, kg.Капацитет : 99 lb x 0.1 lb, 45 kg x 0.05 кг.Пакување Содржина : S кука, метал бар и поместена сметководствена торбичка со спојувалка за каиш.Напојување : 9 V алкална батерија (вклучени).Изградба : Тешки ABS случај.Оваа модерна остар изглед скала нуди сите квалитети на традиционалните виси рамнотежа со едноставност, практичност и точност на дигитални скала.Идеален за употреба во широк спектар на општи апликации од спортски риболов, живина тежина, семе и добиточна храна подготовка, здравјето и безбедноста на контрола за безбедно кревање и да се идентификуваат користи или делумно се испушта оган extinguishers.Голем лесен-за-читање LCD дисплеј "Hold" функција за едно лице работата на потешки оптоварување Меморија tare функција го задржува tare во меморијата за време на исклучување стабилна, компактна и лесни преносни скала На поместена сметководствена торбичка со спојувалка за каиш е обезбеден за заштита кога не е во употреба.

Детали

Свеж

Избор на клиенти