.

.

New
10 Парчиња! 24 Тврдо Притисни Метла Главата со Полипропилен Наежвам се Вклопуваат и се Зацврсти Прилог на Дополнителна Прашина Пан Чистење со Четка Отворено Метла Те

10 Парчиња! 24 Тврдо Притисни Метла Главата со Полипропилен Наежвам се Вклопуваат и се Зацврсти Прилог на Дополнителна

DEN 1108.80

Стока
Достапно.

STORNG ИЗГРАДБА - нашите тешки четка има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на услугата, но, исто така, е изграден да го издржат и абење на секојдневна употреба во високо-волумен на потрошувачите сообраќајни гранки.Дворот метла тешки е совршен за било чистење задача од бетон, дрво, или плочка површини.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН - специјално дизајниран патио метла содржи повеќе влакна по блок за да се фати повеќе остатоци со секој удар, максимизирање на време и напор.Улица метла е можност да се отстранат 40% повеќе остатоци со секој замав од други метла дизајни.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ - надвор метли за убедливо влакната се овозможи брзо и ефикасно убедливо на сите видови на подни површини.Силна чистење способност.Дали вие треба да ги собереш мали прашина и остатоци или понесете големи остатоци на нерамни површини, оваа метла е одлична алатка за работа!.УДОБНОСТ - нашата надворешна метли беа создадени за вашата удобност.Секој отворено патио метла лесно да се постигне и чисти во аглите и заедно ѕидови за брзо, ефикасно убедливо на сите видови на подни површини.ГАРАНЦИЈА - На секој нашите чистење метла ние нудиме 5 годишна гаранција.Ние сме 100% сигурни во нашите производи.Гарантиран Квалитет Од 1973 година, ние сме биле производство на автентични рачно изработени метли на извонреден квалитет.Работата почна со млади Мојсеј работи заедно со неговиот татко.Нашиот магацин метла е исклучително погодно за оние на различни параметри на аголот на убедливо.Здрав Справи со Оваа метла е справи обезбедува поддршка потребни за тешки-должност убедливо во било која операција!Направени од hight квалитетен материјал , ова издржливи се справи со е направена да издржи на тешки против постојана употреба и се одликува со ергономски заоблени врвот за дополнителна удобност.Нашите четки се направени да има одличен баланс за да се намали убедливо замор Целокупната Димензии : Item Должина Од 24 Инчи Блок Материјал Пластични Точка Наежвам Синтетички Материјал Наежвам Стил Unflagged Наежвам Трим 2 3/4 Инчи Метла Главата Стил Аглеста Метла Тип Притисни Метли Тип Метла Глави.

Детали

Свеж

Избор на клиенти