.

.

New
15 Пакет! 18 Тврдо Притисни Метла Главата со Maroon Crimped Полипропилен Влакната Дополнителна Прашина Пан Кујна Метла Домаќинство Метла за Отворен и Затворен Патио Метла

15 Пакет! 18 Тврдо Притисни Метла Главата со Maroon Crimped Полипропилен Влакната Дополнителна Прашина Пан Кујна

DEN 1356.00

Стока
Достапно.

STORNG ИЗГРАДБА - нашите тешки четка има здрав филамент, не само што е обврзана да обезбеди години на услугата, но, исто така, е изграден да го издржат и абење на секојдневна употреба во високо-волумен на потрошувачите сообраќај .Оваа метла е дизајниран да standup на барањата на комерцијална употреба, но компактен доволно за домашна употреба.СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН - Наменети за професионална употреба, оваа метла може да се користи во било станбени или комерцијални простори.Нејзината едноставна, исправен дизајн е совршен за подигање на мали мензи, брзо.Потоа можете да зачувувате лесно, и надвор од патот, благодарение на оф-на-кат складирање функција.Мулти-Користете Метла - Ова метла за убедливо отворен и затворен простор е добро прилагодени за чистење на разни нерамни површини,како што се двор,патио,дек,градина,гаража,патеката,тротоарот,бања и други груба површина.УДОБНОСТ и ЧИСТОТА - нашите отворен и затворен метли беа создадени за вашата удобност.Ние знаеме дека countertop простор е тешко да се дојде до.Чувајте го трошка-бесплатно, стап-бесплатно, и средена со нашето ново прошири кујна линија со нашите метла!. 1139 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА - На секој нашите чистење метла ние нудиме 5 годишна гаранција.Ние сме 100% сигурни во нашите производи, па можете да остатокот увери вашиот чистење алатки, ќе бидат ефикасни за годините што доаѓаат.Метла за Внатрешна и Надворешна Употреба за Поефикасно Чистење и Складирање За нас, подобро значи повисок квалитет, пофини изработка и посветеност да внимателен дизајн.Овој мулти-површина притисни метла може да се користи и во затворени простории и на отворено.Ние поставени за да се создаде линија на чистење алатки кои ќе го подобрат целокупниот чистење искуство.Здрав Справи со Оваа метла е справи обезбедува поддршка потребни за тешки-должност убедливо во било која операција!Направени од hight квалитетен материјал , ова издржливи се справи со е направена да издржи на тешки против постојана употреба и се одликува со ергономски заоблени врвот за дополнителна удобност.Нашите четки се направени да има одличен баланс за да се намали убедливо замор Спецификации : Item Должина Од 18 Инчи Објект Наежвам Материјал Полипропилен Наежвам Трим 3 1/4 Инчи Објект Боја Maroon Тип Метла Глави.

Детали

Свеж

Избор на клиенти