.

.

New
5 Пак! 24 Тврдо Притисни Метла со Црвена Полипропилен Влакната, се Подготвуваат, Тврдо се Справи, и Scraper. Отворено Тешки Метла Домаќинство Метла За Чистење Надвор Метл

5 Пак! 24 Тврдо Притисни Метла со Црвена Полипропилен Влакната, се Подготвуваат, Тврдо се Справи, и Scraper.

DEN 964.80

Стока
Достапно.

STORNG ИЗГРАДБА - нашите тешки четка withstands на абење на секојдневна употреба во високо-волумен на потрошувачите сообраќајни гранки.Оваа метла лесно да се постигне во аглите, под мебел, и заедно baseboards додека убедливо на подови, и dustpan е дизајниран со гребени за чистење прашина исклучување на метла.Уникатен Наежвам Технологија - Ова метла нуди уникатна наежвам технологија за подобрување на чистење перформанси на сите затворен подни површини.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - надвор метли за убедливо влакната се овозможи брза и соодветна убедливо на сите видови на подни површини.Силна чистење способност.Ефикасно да издржам подалеку нечистотија и остатоци.МУЛТИ-ПОВРШИНА : Може да се користи на различни тротоарите површини вклучувајќи тула, дрво, и ламинатни.Секој отворено патио метла лесно да се постигне и чисти во аглите и заедно ѕидови за брзо, ефикасно убедливо на сите видови на подни површини.ГАРАНЦИЈА - На секој нашите чистење метла ние нудиме 5 годишна гаранција.Ние сме 100% сигурни во нашите производи.Се чувствуваат слободни да контакт со нас 24/7. Гарантиран Квалитет Со оваа метла, можете лесно чистење на вашиот дом, кујна, спална соба.Нашиот магацин метла е исклучително погодно за оние на различни параметри на аголот на убедливо.Здрав Справи со Тоа е безбедно за сите катови затворен, отворено, тврдо parquet, гранит плочки, или од бетон.Ќе имаат лесен искуство.Направени од hight квалитетен материјал , ова издржливи се справи со е направена да издржи на тешки против постојана употреба и се одликува со ергономски заоблени врвот за дополнителна удобност.Нашите четки се направени да има одличен баланс за да се намали убедливо замор Целокупната Спецификации : Item Должина : 24 Инчи се Справи со Објектот Должина : 60 Инчи Објект Наежвам Материјал : Синтетички Наежвам Стил : Означена Наежвам Трим : 4 Инчи Метла Главата Стил : Аглеста Метла Тип : Push Метли Објект Боја : Црвена Тип : Метли.

Детали

Свеж

Избор на клиенти