.

.

New
Lithonia Осветлување EI500 М12 Изведувачот Одберете 500 Лумен Итни Баласт за Флуоресцентно Тела, Црна

Lithonia Осветлување EI500 М12 Изведувачот Одберете 500 Лумен Итни Баласт за Флуоресцентно Тела, Црна

DEN 936.24

Стока
Достапно.

500 Лумен излез.Флуоресцентни итни баласт функционира повеќето 2 ft.или 4 ft.линеарни или U-облик еден T8 или T12 светилки.Батерија : запечатени, одржување слободни, и лесно да се инсталира.Патент интегрирани тест switch пилот светло за лесно одржување.Dual-напон на текст способност (120/277-Volt).На Lithonia Осветлување низок профил EI500 Флуоресцентни Батеријата Пакет од Моќ Sentry обезбедува 90 минути на виша сила за флуоресцентно тела во случај на губење на власта.На Lithonia Осветлување низок профил EI500 Флуоресцентни Батеријата Пакет од Моќ Sentry обезбедува 90 минути на виша сила за флуоресцентно тела во случај на губење на власта.

Детали

Свеж

Избор на клиенти