.

.

New
Hosybal Рак Нерѓосувачки Челик Предници,Escargot Предници 3 Prong Дегустација Мезе Предници Преносни Коктел Салата Овошје Предници за Партија Патување,Сет од 12, 5 Инчи (12 Комп

Hosybal Рак Нерѓосувачки Челик Предници,Escargot Предници 3 Prong Дегустација Мезе Предници Преносни Коктел

DEN 335.04

Стока
Достапно.

★Големина : 5 x 0.45 x 0.21 во,12 компјутери. ★Висок квалитет, од нерѓосувачки челик, еколошки безбедно, е совршена замена за пластична предници.Може да се употребуваат. ★Голема во угостителство/вклучена прилагоден за гости да им служи на себе кисели краставички, маслинки, или други мали нешта.ќе биде одлично за овошје се меша ,hors d'oeuvres,сирење,месо,полжави.Покаже вашиот вкус кога служат на вашите гости со овие едноставни предници. ★Домот и Разноврсна, овие Гранки се Совршени за Овошје Мини Колачи Мезе Маслинки Тесто Салата Рак Предници Escargot Предници или Морска храна. ★Добра полски без нерамни рабови, Модерен и убави да се вклопуваат во со твоите flatware сет, Убав избор, како десерт предници, мезе предници, коктел предници, овошје предници, деца предници.Исто така, погодна за доделување на вечера, пикник, ресторан, бар, како и на свадба или на било други прилики.Карактеристики на производот : Вклучуваат : 12 компјутери 3 Prong Предници.Големина : 5 инчен ★Површината сјај како огледало, не е лесно да се натопи масло, лесни за чистење ★Храна одделение од нерѓосувачки челик ,безбедност и здравје ★Три prong предници дизајн, едноставен и убаво употреба за дома, ресторан и бар ★Едноставна и елегантна со огледало заврши ★Достапни за овошје, мезе, сирење, тестенини, мал десерт, маслинки, фенси колачи & колачи, мини сендвич, вкус тестирање, морски плодови, прст храна, мали десерти, итн.

Детали

Свеж

Избор на клиенти