.

.

New
DYNWAVE 4Pcs Предиво Игли за Плетење Големи-Очи Тапи Игли за Шиење Игли за Крстот

DYNWAVE 4Pcs Предиво Игли за Плетење Големи-Очи Тапи Игли за Шиење Игли за Крстот

DEN 167.52

Стока
Достапно.

Материјал : Железо позлата.Сосема нов и висок квалитет;.Екстра долг око, искрен совет дебели бунари;.Совршен за лизгање помеѓу ткаенина предиво и кертриџи без разделување влакна;.Одлично за повеќето работи за шиење : Вез, Darning, Quilting, Изработката, итн.Опис : - Сосема нов и висок квалитет; - Екстра долг око, искрен совет дебели бунари; - Совршени за лизгање помеѓу ткаенина предиво и кертриџи без разделување влакна; - Одлично за повеќето работи за шиење : Вез, Darning, Quilting, Изработката, итн.Спецификација : - Материјал : Железо позлата - Size : Големи 7cm/2.75 инчи; Мали 6cm/2.36 инчен Дијаметар : Прибл. 2.3 mm / 2.0 mm Package Вклучува : 4 Парчиња Големи Очи Тапи Needles Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Детали

Свеж

Избор на клиенти