.

.

New
Ресни Ѕид Виси Рачно ткаени Tapestry Boho Шик Бохемски Партија Декорација ресни ѕид tapestry ѕид tapestry за спалната соба ѕид tapestry бохемски ѕид tapestry бохемски ресни ткаени ѕид ви

Ресни Ѕид Виси Рачно ткаени Tapestry Boho Шик Бохемски Партија Декорација ресни ѕид tapestry ѕид tapestry за

DEN 1876.80

Стока
Достапно.

Тоа може да се закачи на ѕид, троседот, камин, маса, кревет и да ги красат и додадете пријатна атмосфера.Совршен за свадба подароци материјали,Boho тема партија,детска спална соба декорација), birthday (роденден подароци,итн.Единствен елемент за да се создаде еден поспана бохемски простор во секоја соба.На tapestry може да се пофали рака ткаење, уникатен дизајн, и adoptive природни материјали откривање на минимализам.Ресни е еден од најстарите занаети и тоа треба трпение и време за да се заврши.Ресни Ѕид Виси Рачно ткаени Tapestry Boho Шик Бохемски Партија Декорација ресни ѕид tapestry ѕид tapestry за спалната соба ѕид tapestry бохемски ѕид tapestry бохемски ресни ткаени ѕид виси tapestry за спалната соба ѕид виси tapestry за дневна соба tapestry ѕид виси на ѕидот украси за живеење room100% сосема нов и висок quality Feature : Ресни е еден од најстарите занаети и тоа треба трпение и време за да се заврши.Единствен елемент за да се создаде еден поспана бохемски простор во секоја соба.На tapestry може да се пофали рака ткаење, уникатен дизајн, и adoptive природни материјали откривање на минимализам.Тоа може да се закачи на ѕид, троседот, камин, маса, кревет и да ги красат и додадете пријатна атмосфера.Совршен за свадба подароци материјали,Boho тема партија,детска спална соба декорација), birthday (роденден подароци,итн.Вие само може да се користи фен удар прашина редовно наместо миење со вода за нормално одржување.Ако треба да се мијат производ, ве молиме исчистете го со раце и се обрне внимание да не се фаќа за него.Виси Tapestry само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Карактеристики : Материјал : Памук Јаже, Wooden Size : прибл.35x55cm/13.78x21.65in Optional Бои : A, B, CQuantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Виси Tapestry.

Детали

Свеж

Избор на клиенти