.

.

New
chengzui 5 Слоеви рачно изработени Нордиските Креативни Ресни Виножито Ѕид Оркестарот за Спалната соба Расадник Бебе Деца Соби Шарени Tapestry Јаже Ткаени Tassel Ѕид Виси Соб

chengzui 5 Слоеви рачно изработени Нордиските Креативни Ресни Виножито Ѕид Оркестарот за Спалната соба Расадник

DEN 399.84

Стока
Достапно.

► Рачно изработени виножито.Вклучува 5 линии со живописни бои, елегантни и универзално, на оваа виножитото ѕид виси е добар избор за сезонски и одмор украсување, или детска соба или расадник. ► МАТЕРИЈАЛ : рачно изработени Убави Украси изработени од Предиво и Памук Јаже.Додадете карактер шарм и да било ѕид во вашиот дом, со овој ткаени виножито ѕид виси. ► ПРОЦЕС : Користење на мулти-боја, памук, јажиња, рачно изработени во виножито ѕид виси.Малку виножито за да заличи вашето соба, а потоа заличи вашиот ден. ► ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Совршено се вклопува бебе градинка, детска' соба, дневна соба, спална соба, dorm соба, апартман, галерија и позадина украси.Прави една прекрасна прилог на посебни прилики како вашата волја, како Роденден, Бебе туш, Свадба, или Фестивал. ► Користење на природни материјали даваат минималистички се чувствуваат и создавање на опуштена се почувствува во секоја соба.Само висат на ѕидовите, јасли' страна, полици, bedpost, огледала, камин, прозорецот или било каде ви се допаѓа.Совршен подарок за доенчињата, како и.Големина На : Големи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти