.

.

New
Ѕидот Виси був дизајн Ткаени Tapestry ресни ѕид виси Дома Декор Стан Dorm Соба Декорација виси tapestry ѕид уметност зелена

Ѕидот Виси був дизајн Ткаени Tapestry ресни ѕид виси Дома Декор Стан Dorm Соба Декорација виси tapestry ѕид

DEN 290.40

Стока
Достапно.

pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Оваа памук виси го прави совршен изјава парче за виси над глава на кревет или бебето креветчето, во текот на каучот, камин mantel или биро, или во близина на прозорец за додавање пријатна на допир на вашата дневна или работниот простор.Одлична декорација за забава, свадба, или како фото реквизити. ★Тоа може да се закачи на ѕид, троседот, камин, маса, кревет и да ги красат и додадете пријатна атмосфера.Тоа ќе биде убава и практичен подарок за вашето семејство или пријатели, исто така, одлично за housewarming, роденден, свадба, божиќ, и многу повеќе!Спецификација : Материјал : дрвен стап+памук конец Стил : Plain Technics : Handmade Cleaning Тип : Рака Wash Size : вкупната големина околу 40*20cm Color : Памук : white Quantity : 1 Компјутер(други додатоци демо на сликата не се вклучени!) Answer : ___________________________ Note : 1.

Детали

Material:
wooden stick+cotton thread
Style:
Plain
Technics:
Handmade
Cleaning Type:
Hand Wash
Size:
overall size about 40*20cm
Color:
Cotton
Quantity:
1 Pc(other accessories demo in the picture are not included!)
Note:
1.Please allow 0-1 cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
Package includes(without retail package):
1 x Woven Tapestry :
Свеж

Избор на клиенти