.

.

New
Handwoven Ресни Ѕид Виси Tapestry Boho Шик Бохемски Ткаени Дома Декорација Фото Реквизити Ѕид Tapestry Природата

Handwoven Ресни Ѕид Виси Tapestry Boho Шик Бохемски Ткаени Дома Декорација Фото Реквизити Ѕид Tapestry Природата

DEN 406.08

Стока
Достапно.

❤Уникатен елемент за да се создаде еден поспана бохемски простор во секоја соба. ❤На tapestry може да се пофали рака ткаење, уникатен дизајн, и adoptive природни материјали откривање на минимализам. ❤Тоа може да се закачи на ѕид, троседот, камин, маса, кревет и да ги красат и додадете пријатна атмосфера. ❤Совршен за свадба подароци материјали, boho тема партија,детска спална соба декорација), birthday (роденден подароци, итн. ❤Ресни е еден од најстарите занаети и тоа треба трпение и време за да се заврши.Handwoven Ресни Ѕид Виси Tapestry Boho Шик Бохемски Ткаени Дома Декорација Фото Реквизити ѕид tapestry nature100% сосема нов и висок quality Feature : Ресни е еден од најстарите занаети и тоа треба трпение и време за да се заврши.Единствен елемент за да се создаде еден поспана бохемски простор во секоја соба.На tapestry може да се пофали рака ткаење, уникатен дизајн, и adoptive природни материјали откривање на минимализам.Тоа може да се закачи на ѕид, троседот, камин, маса, кревет и да ги красат и додадете пријатна атмосфера.Совршен за свадба подароци материјали, boho тема партија,детска спална соба декорација), birthday (роденден подароци, итн.Вие само може да се користи фен удар прашина редовно наместо миење со вода за нормално одржување.Ако треба да се мијат производ, ве молиме исчистете го со раце и се обрне внимание да не се фаќа за него.Виси Tapestry само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.Карактеристики : Материјал : Памук Јаже, Wooden Size : прибл.33x100cm/12.99x39.37in Color : Како слики shown Quantity : 1 Pc Note : Нема мало пакет.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Содржина : 1 x Виси Tapestry.

Детали

Свеж

Избор на клиенти