.

.

New
Milageto 10x Платно Обликувани Пластични Листови за DIY Крстот Крои Торба - 14.8 cm

Milageto 10x Платно Обликувани Пластични Листови за DIY Крстот Крои Торба - 14.8 cm

DEN 268.08

Стока
Достапно.

Вредност пакет од 10 коло пластична мрежа листови.Се чувствуваат слободни да ја намали големината или обликот што треба.Голема големина еден е дизајниран со јамка за бесење.Направени од врвен квалитет пластика, издржливи, мирис слободни и еко-пријателски.Јасно, мазна кроена дупки ќе не финтата предиво или нишки.Одлично за сплетам, ткаени, плетенка, капчиња, крстот бод, везови, шиење, везана, и многу други украсни или занает проекти.Опис : - Вредност пакет од 10 коло пластична мрежа листови. - Направен од врвен квалитет пластика, издржливи, мирис слободни и еко-пријателски. - Јасно, мазна кроена дупки ќе не финтата предиво или нишки. - Се чувствуваат слободни да ја намали големината или обликот што треба.Голема големина еден е дизајниран со јамка за бесење. - Одлично за сплетам, ткаени, плетенка, капчиња, крстот бод, везови, шиење, везана, и многу други украсни или занает проекти.Спецификација : - Материјал : Plastic Package Вклучува : 10 Парчиња Пластични Платно Shapes Note : 1.Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.2.Ве молиме овозможи на мали мерење на отстапување 1-2mm, поради прирачник за мерење.3.Ви благодариме за вашето разбирање и уживајте во вашата шопинг момент!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти