.

.

New
Burndy YAV10-T23F Кутија Hylug Лесна Uninsulated Компресија Вилушка Јазик Терминал, 12-10 Жица Опсег, 1/4 Студ Големина, 0.47 Ширина, 1.00 Должина, 7/16 Жица Лента Должина (Пакување од 50)

Burndy YAV10-T23F Кутија Hylug Лесна Uninsulated Компресија Вилушка Јазик Терминал, 12-10 Жица Опсег, 1/4 Студ

DEN 1382.40

Стока
Достапно.

Вилушка јазик : Овозможува инсталација на компресија терминал под завртки без глава целосно отстранување на завртка.УЛ наведени и АДС уверение.Типот YAV-Т-F HYLUG е лесна тешки uninsulated компресија вилушка-јазик терминал произведени од electrolytic бакар за употреба на бакар комерцијални (шифра) кабел Тип НА авион кабел и екстра флексибилен проводници.На лесна дизајн произведува двојно дебели јазик и лесна барел обезбедува силна високо сигурен конекција.Сите бенефиции на Видот YAV се применуваат за истиот жица големини.

Детали

Свеж

Избор на клиенти