.

.

New
Топ Копчиња TK147GBZ Верона Апаратот се Повлече Бронза

Топ Копчиња TK147GBZ Верона Апаратот се Повлече Бронза

DEN 2168.64

Стока
Достапно.

Центар до Центар : 12" - Висина : 1.1875" - Должина на : 13" - Проекција : 1.125".Повлекува Категорија.Германски Бронзена Боја.Современите / Модерни Стил.Брз Брод~.Од Производителот Боја : германски Бронза, Центар до Центар : 12' Прифатат вашата желба за современ стил со новите Собирање, која го слави модерна и минималистички вкусови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти