.

.

New
Топ Копчиња TK147BLK Верона Апаратот се Повлече

Топ Копчиња TK147BLK Верона Апаратот се Повлече

DEN 612.00

Стока
Достапно.

Центар до Центар : 12" - Висина : 1.1875" - Должина на : 13" - Проекција : 1.125".Повлекува Категорија.Станот Црна Боја.Современите / Модерни Стил.Брз Брод~.Од Производителот Боја : Рамни Црни, Центар до Центар : 12' Прифатат вашата желба за современ стил со новите Собирање, која го слави модерна и минималистички вкусови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти