.

.

New
Безбедност Декоративни Врата Се Справи Со 10 Парчиња Лак Керамичка Рачка Кутија За Чевли Шкафот Се Справи Со Плакарот На Врата Фиока Се Справи Со Гардероба Puller Со За

Безбедност Декоративни Врата Се Справи Со 10 Парчиња Лак Керамичка Рачка Кутија За Чевли Шкафот Се Справи Со

DEN 1321.92

Стока
Достапно.

Цврстата структура, погоден за дрвена или алуминиумска внатрешни и надворешни врати. * Материјал : Керамички. * Бела боја. * Големина на (ве молиме проверете ја големината на сликата за избор). * Користете го овој керамички knob поставите за да додадете смисла на декорација на облекување маса фиоки, кабинети, врати, итн.!.Широк спектар на апликации : многу погодна за лизгачки штала врати, плакарот врати, градина свлечишта, оградата врати, винарските визби, итн.* Материјал : Керамички.* Бела боја.* Големина (ве молиме проверете ја големината на сликата за селекција),* Употреба на оваа керамички knob поставите за да додадете смисла на декорација на облекување маса фиоки, кабинети, врати, итн.!* Сите наши производи се рачно изработени, едно парче во исто време, со користење на природни производи.Затоа, ако не и невозможно, тоа е тешко да се произведуваат исти објекти.* Овие се апсолутно симпатична и одличен начин да се обнови постоечкиот мебел.Пакет се Вклучени : * 10 симпатична керамички копчиња* 10 завртки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти