.

.

New
Традиционалниот Дизајн 13.4 Високи Леано Железо Раскошен Вратата Повлечете се Справи со Сет од 2

Традиционалниот Дизајн 13.4 Високи Леано Железо Раскошен Вратата Повлечете се Справи со Сет од 2

DEN 2366.40

Стока
Достапно.

Сет од 2, Погоден за ентериер и екстериер употреба.Селски вратата мебел, Црна антички тешки 2.86 lb - 1.3 кг секој.Декоративни се повлече справи.Мерки околу 13.4 x 3.74 инчен - 34 x 9.5 cm.Површината монтирани, фиксен кон вратата користење на шрафовите се предвидени.Црна Боја Електростатско сликарство.тоа има wraparound ефект, тоа ефикасно спречува корозија од влијаат на повлече рачка, продолжување на нивниот живот.Anatolica традиционален стил се повлече рачки се погодни за влезните врати во одредена.Нашите леано железо се повлече, се справува со традиционално се рачно изработени од страна на занаетчии во мали леарници.Тие се заврши, исто така, со рака.Сет од 2 Материјал : Леано Железо Lenght : 13.4 инчен - 34cm Длабочина : : 3.73 инчен - 9.5 cm.Тежина : 2.86 lb - 1,3 Кг.секој Црна боја Електростатско сликарство.тоа има wraparound ефект, тоа ефикасно спречува корозија од влијаат на повлече рачка, продолжување на нивниот живот.Внатрешна или надворешна употреба Сите одредување завртки се вклучени Цени и доставени во сет од 2 единици.

Детали

Свеж

Избор на клиенти