.

.

New
12 Пакет Круг Кујната Кабинет Копчиња Повлекува (1-37/100 Дијаметар) - Кошница Велигденски Јајца Трева - Салон Фиока/Вратата Хардвер - DIY Шема Прилагодување

12 Пакет Круг Кујната Кабинет Копчиња Повлекува (1-37/100 Дијаметар) - Кошница Велигденски Јајца Трева - Салон

DEN 530.40

Стока
Достапно.

Големина : Фиока Knob 1.37x1.10x0.66 во/35x28x17mm. [Пакетот вклучува] : 12 x Фиока Knob со појавување на завртки.Материјал : Кристално Стакло и Сјајна Полиран Хром. [Лесно да се Инсталира] : Најдеме позицијата каде што сакате да се инсталира на табла и ударна дупка , а потоа да помине на завртката од задниот дел на авионот и конец тесни на knob.Тоа е сосема лесно за вас да ги инсталирате со домаќинство алатка.Бренд : rodde. [Лесно да се Инсталира] : Најдеме позицијата каде што сакате да се инсталира на табла и ударна дупка , а потоа да помине на завртката од задниот дел на авионот и конец тесни на knob.Тоа е сосема лесно за вас да ги инсталирате со домаќинство алатка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти