.

.

New
Под Оклоп Мажите Бура Midlayer Половина-Zip T-Shirt

Под Оклоп Мажите Бура Midlayer Половина-Zip T-Shirt

DEN 1055.04

Стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.ТЕЛО : 88% Полиестер,12% Elastane.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.Технологијата зад Под Оклоп различни производ асортиман за мажи, жени и млади е комплексен, но програма за учи на бенефиции е едноставна : да се носат Heat Gear кога е жешко, Cold Gear кога е ладно, и All Season Gear помеѓу крајностите.Под Оклоп е мисија е да се направи на сите спортисти подобро преку страст, дизајн и немилосрдните извршување на иновации.Каде почнавме?Сето тоа започна со идеја да се изгради супериорен Т-маица.

Детали

Свеж

Избор на клиенти