.

.

New
Нерѓосувачки Челик Полирање Pin Полирање Pin Анти-Корозија Накит Одлуки Додаток

Нерѓосувачки Челик Полирање Pin Полирање Pin Анти-Корозија Накит Одлуки Додаток

DEN 1298.40

Стока
Достапно.

Тоа ќе бидат привлечени кон движењето на магнети и нема да рѓа.Тоа е специјално направен да работи со гимнастик и полирач.Мали иглички со 0,3 mm дијаметар може да се постигне во tightest области.Изработени од нерѓосувачки челик, трајни, анти-корозија и за долго време се користи.Одличен додаток за накит одлуки или DIY hobbyist.Карактеристики : Тоа е специјално направен да работи со гимнастик и полирач.Изработени од нерѓосувачки челик, трајни, анти-корозија и за долго време се користи.Тоа ќе бидат привлечени кон движењето на магнети и нема да рѓа.Мали иглички со 0,3 mm дијаметар може да се постигне во tightest области.Одличен додаток за накит одлуки или DIY hobbyist.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Нерѓосувачки Steel Diameter : Прибл. 0.3 mm/0.01 in Package Листа : 1 Pail на Полирање Pin.

Детали

  :
Condition:
100% Brand New
Material:
Stainless Steel
Diameter:
Approx. 0.3mm/0.01in
Свеж

Избор на клиенти