.

.

New
Едноставен За Шиење Pin Носителот Метални Објекти За Шиење

Едноставен За Шиење Pin Носителот Метални Објекти За Шиење

DEN 300.00

Стока
Достапно.

Централната ритам, го прави лесно да се земе игла, со магнетни носителот на едната страна и складирање на другата страна.Магнетен пол pin caddy), достапен во 5 бои, практични и убава.Нема повеќе подигање истури игли, еден по еден, заштеда на време и за намалување на се носат на поени.Одлична neaten tools, не за шиење, но исто така и за одредување на хартија клипови, нокти, навртки или други метални предмети, цврсто во простор.Моќен магнет извишува до иглички од далечина и се усогласува нив.Функција : 1. Магнетен пол pin caddy), достапен во 5 бои, практични и убава.2. Централната ритам, го прави лесно да се земе игла, со магнетни носителот на едната страна и складирање на другата страна.3. Одлична neaten tools, не за шиење, но исто така и за одредување на хартија клипови, нокти, навртки или други метални предмети, цврсто во простор.4. Моќен магнет извишува до иглички од далечина и се усогласува нив.5. Нема повеќе подигање истури игли, еден по еден, заштеда на време и за намалување на се носат на поени.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Магнетни Шиење Pincushion Function : Мултифункционален Вшмукување Needle Material : Пластични + Magnet Size : Прибл. 3 x 7 x 10cm/1.2 x x 2.7 3.9 во Пакет Листата : 5 x Магнетни Шиење Pincushions.

Детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Magnetic Sewing Pincushion
Function:
Multifunctional Suction Needle
Material:
Plastic + Magnet
Size:
Approx. 3 x 7 x 10cm/1.2 x 2.7 x 3.9in
Package List:
5 x Magnetic Sewing Pincushions :
Свеж

Избор на клиенти