.

.

New
Магнетни Шиење Pincushion Погодност Фиксна Хартија Клип

Магнетни Шиење Pincushion Погодност Фиксна Хартија Клип

DEN 1355.76

Стока
Достапно.

Моќен магнет извишува до иглички од далечина и се усогласува нив.Одлична neaten tools, не за шиење, но исто така и за одредување на хартија клипови, нокти, навртки или други метални предмети, цврсто во простор.Магнетен пол pin caddy), достапен во 5 бои, практични и убава.Централната ритам, го прави лесно да се земе игла, со магнетни носителот на едната страна и складирање на другата страна.Нема повеќе подигање истури игли, еден по еден, заштеда на време и за намалување на се носат на поени.Функција : 1. Магнетен пол pin caddy), достапен во 5 бои, практични и убава.2. Централната ритам, го прави лесно да се земе игла, со магнетни носителот на едната страна и складирање на другата страна.3. Одлична neaten tools, не за шиење, но исто така и за одредување на хартија клипови, нокти, навртки или други метални предмети, цврсто во простор.4. Моќен магнет извишува до иглички од далечина и се усогласува нив.5. Нема повеќе подигање истури игли, еден по еден, заштеда на време и за намалување на се носат на поени.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Магнетни Шиење Pincushion Function : Мултифункционален Вшмукување Needle Material : Пластични + Magnet Size : Прибл. 3 x 7 x 10cm/1.2 x x 2.7 3.9 во Пакет Листата : 5 x Магнетни Шиење Pincushions.

Детали

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Magnetic Sewing Pincushion
Function:
Multifunctional Suction Needle
Material:
Plastic + Magnet
Size:
Approx. 3 x 7 x 10cm/1.2 x 2.7 x 3.9in
Package List:
5 x Magnetic Sewing Pincushions :
Свеж

Избор на клиенти