.

.

New
2 Пакет Mens Кошарка Компресија Панталони Атлетик Baselayer Работи Хулахопки Термички Leggings за Ладно време

2 Пакет Mens Кошарка Компресија Панталони Атлетик Baselayer Работи Хулахопки Термички Leggings за Ладно време

DEN 599.76

Стока
Достапно.

Станот Шевовите помогне да се намали иритација предизвикана од chafing.Брзо сушење и дише, Кожата-пријателски.2", Должина : 39.Кошарка хулахопки достави сите-ден удобност во домот, фитнес центар, паркинг (надворешен кошаркарското игралиште.Адвокатско leggings за спорт - На mens leggings за ладно време се направени од влага-wicking и дише ткаенина, кои ќе ја апсорбираат потта и сува брзо, да ги задржи подалеку од лепливи чувство и да помогне да се регулира температурата на телото во вежбање.Големи и високи хулахопки за мажите, нашите кошаркарски компресија панталони имаат 6 големини од M до 4 X, па и тие целосно ќе ги задоволат вашите различните потреби на твое.Тесни одговара, како втора кожа, можете да ги носи како облека дресови или колку џонс долна облека.3", Должина : 38.Големина Info Size S : Половината 23.Машина За Миење.Кошарка компресија хулахопки - Mens leggings за спорт се направени со Полиестер & Spandex за совршена рамнотежа помеѓу удобност и компресија.Високи Перформанси Спортски Leggings за Мажи - Мазна и ултра-меки ткаенини обезбедува исклучително удобно допир без иритирачки и да дава одлична вентилација за да остане кул.3"Нашиот фитнес облека се тесни,ве молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно и избере вистинската големина.Ергономски компресија одговара за enhanced опсег на движење.Се протега и останува во форма, држејќи го на вашето тело тесни да го покажете вашето тело крива.База слој мажите ладното време одговара за сите спортови, како кошарка, софтбол, трчање, велосипедизам, безбол, фудбал, планинарење, скијање, јога, за обука, итн.Било каков проблем со спортски дрес и leggings, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.7", Должина : 38.9", Должина : 39", Inseam : 27.Нашето адвокатско компресија панталони изработени од полиестер и spandex.2"Големина L : Половината 26.4", Должина : 40.4"Големина M : Половината 25. 2 Пакет Mens Кошарка Компресија Панталони Атлетик Baselayer Работи Хулахопки Термички Leggings за Ладно време◆ФУНКЦИЈА : Боја : Црна Линија,Сива,Сина,Црвена Линија,Вино Red Material : Полиестер+ Spandex.Рака мие / Машина за миење.2"Големина 2 XL : Половината : 29.Мажите спортски хулахопки & leggings кислород ја подобрува и циркулацијата во нозете и да ја намали мускулната замор и болка.1", Должина : 36.адвокатско кошарка панталони стил се многу удобно да се носат со голема слобода на движење благодарение на високиот elastane содржина.Голема ладното време работи хулахопки за мажи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти