.

.

New
DockATot Ла Maman Оптоварување Медицинска Перница - Суштинските Перница за Хранење Време (Зафатен Пчели)

DockATot Ла Maman Оптоварување Медицинска Перница - Суштинските Перница за Хранење Време (Зафатен Пчели)

DEN 2160.00

Стока
Достапно.

Стилски акцент перница што всушност е умно дизајниран медицинска перница во себе.Направен од лесен за чистење на сомот.Поддржува мама и бебе за време на болничкиот сесии.Поттикнува поврзување меѓу бебето и caregiver.Направен во Грција.Бебе поврзување на времето добива се преземат за да на нови височини со овој cradling перница дека криви околу телото за поддршка на бебето или мајката е со оружје за време на болничкиот сесии.Вие нема да ум напуштање на овој шик медицинска перница надвор на каучот кога компанијата ќе престане со.

Детали

Свеж

Избор на клиенти