.

.

New
Boppy Оригинални Медицинска Перница и Позиционер, Гео Кругови, Памук Мешавина Ткаенина со ширум мода

Boppy Оригинални Медицинска Перница и Позиционер, Гео Кругови, Памук Мешавина Ткаенина со ширум мода

DEN 767.76

Стока
Достапно.

Памук.Увезени.РАЗНОВРСНА БУДЕН-за ВРЕМЕ на ПОДДРШКА : Хранење (0+ месеци), propping (3+ месеци), стомакот време (6+ месеци) и седи (9+ месеци).За бебето е буден време само.Не за спиење.СОЗДАДЕНИ ЗА УДОБНОСТ : Дизајниран од страна на мајка ми, на Boppy Перница обезбедува на рацете и грбот, со кревање на вашето бебе да се повеќе ергономски позиција кога доењето или шише хранење.ИМАТЕ ОПЦИИ : Работи за повеќе хранење стилови—лулка, меѓу лулка, фудбал чекање, шише хранење.ОТСТРАНЛИВ SLIPCOVER : Доаѓа облечен во отстранлив, дише перница се покријат со лесен-за покриена патент дизајн.ЛЕСНО се ГРИЖИ, МАШИНА ПЕРАТ : На Boppy Перница и slipcover машина се мие бидејќи мензи се случи.Боја : Гео Кругови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти