.

.

New
ICHOEEU Медицинска Перница и Позиционер, Доењето Перница со Прилагодливи Затворач, Шише Исхрана на Доенче Поддршка Перница - Машина Перат, Органски Памук и Fiberfill (Мечка

ICHOEEU Медицинска Перница и Позиционер, Доењето Перница со Прилагодливи Затворач, Шише Исхрана на Доенче Поддршка

DEN 695.76

Стока
Достапно.

УДОБЕН ДИЗАЈН - Направени со органско, не-токсични, дише, и противалергиски ткаенини, создава пријатна и безбедна средина за бебето и родителите, нашите бебето седи перница карактеристики гениј дизајн кој обвива околу половината, па не постојат празнини за бебето да се лизга во меѓувреме, и тоа останува безбедна во текот на целиот хранење сесија.На конкавна radian добро се вклопува на мајката половината,мајка ми рака и лактот може да се одморите и,се елиминира рамо стрес,како и ефикасно да се спречи болка во грбот и вратот.Скриен патент дизајн држи бебе безбедно, само еден поштенски и исклучување, перница случај може да биде симната ако само го поклопецот е потребно да се мијат.Хранење (0+ месеци), propping (3+ месеци), стомакот време (6+ месеци) и седи (9+ месеци).ГО ПРАВИ СОВРШЕНА БЕБЕ ТУШ ПОДАРОК - Убаво бебе туш подарок или за бремени нови Мајки.Ако поради некоја причина не сте задоволни, испратете се врати во рамките на вашиот вратите прозорецот за наплата, без прашања праша!.Разноврсна да расте и поддршка на бебето во текот на надзор буден време преку првата година пресвртници.Поддршка за вас и за бебето.Перница се направени од органски памук, 100% микрофибер, меки и удобни.МУЛТИ-ЦЕЛ И РАЗНОВРСНА - се Користи за Хранење + Поддршка Перница за чување, шише хранење, lumbar поддршка за мама, седи и стомак време поддршка за бебето и многу повеќе.Направи вашето бебе соба полесно, удобност на хранење време за двајцата родители, и за бебиња.Криви месечината-во облик на дизајн, освен за доење, Тоа исто така може да се користи како одмор перница,перница за спиење и нога подлога за двете бебе/години и мајка Спецификација Точка Име : Машина Перат Медицинска Перница Материјал : Органски памук & Полиестер Насочување Група : Нега Мајка и Бебе Пакет се вклучени 1*медицинска перница.Болничкиот перница може да обезбеди меки и удобни поддршка за вашето бебе додека доењето, мама и бебе може да се одржува идеална позиционирање додека доењето, големи димензии, можете да ги споделите со бебето удобно лежи на него.ЛЕСНО ЗАШТИТА - Ова доењето перница е машина перат затоа малку мензи се случи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти