.

.

New
Waverly Ши Ши Модерна Farmhouse Флорални 3-Парче Реверзибилна Ватенка Постелнина Кревет Се Шири Во Собата, Кралицата, Multicolor

Waverly Ши Ши Модерна Farmhouse Флорални 3-Парче Реверзибилна Ватенка Постелнина Кревет Се Шири Во Собата, Кралицата,

DEN 3343.68

Стока
Достапно.

100% Памук.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за - Ши Ши 3-Парче bedspread сет вклучува еден реверзибилна bedspread и 2 реверзибилна координирање шамс.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - Masterly направена од 100% Памук за ултра-меки и удобно се чувствуваат.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА - Кралицата bedspread мерки 96" x 110" - Декоративни шамс мерка 21" x 26".СТИЛ - Додадете контакт на уникатен стил на вашата спална соба со Ши Ши Bedspread Сет.Овој сет карактеристики на сите-во текот флорални модел доаѓа на живот во живописни тонови на блуз, зелена и жолта.На реверсот е координирање на карирани мотив.За НЕГА на ИНСТРУКЦИИ - Машина перат за лесно се грижи, се мијат со ладна вода на нежна циклус и собори сува на ниско ниво.

Детали

Свеж

Избор на клиенти