.

.

New
Перика Cosplay Права Коса Топлина Отпорни на Синтетички Перики За Жените Портокал 20inches

Перика Cosplay Права Коса Топлина Отпорни на Синтетички Перики За Жените Портокал 20inches

DEN 479.52

Стока
Достапно.

Објектот е лесно да се мијат и се грижи за со користење на малку благ шампон во ладна вода.Наменета за : Cosplay, костим партија, карневал, ноќта на Вештерките, мода, или само за забава.Перика Тип : топлина-отпорни на синтетички влакна, кои може да се permed, обоена, намали или DIY на вашиот сопствен стил.Боја : Како на сликата.Бојата може да се разликува поради својствени производство varations или вашиот монитор во боја settings.Функција : Отпорни на Топлина Влакна, кои може да се навивам или straghten со ниска топлина.Предмети По Пакет : 1 Парче Only Can Се Permed : Yes Base Материјал : Еластична Lace Lace Перика Тип : Никој Чипка Wigs Texture : Straight Density : 130%Капа Големина : Просечна Size Material Одделение : Висока Температура Fiber Color На Чипка : Транспарентни.

Детали

Свеж

Избор на клиенти