.

.

New
Краток Директно Cosplay Перики Чиста Боја Синтетички Влакна Перики За Жените #22 12inches

Краток Директно Cosplay Перики Чиста Боја Синтетички Влакна Перики За Жените 22 12inches

DEN 479.52

Стока
Достапно.

Објектот е лесно да се мијат и се грижи за со користење на малку благ шампон во ладна вода.Наменета за : Cosplay, костим партија, карневал, ноќта на Вештерките, мода, или само за забава.Перика Тип : топлина-отпорни на синтетички влакна, кои може да се permed, обоена, намали или DIY на вашиот сопствен стил.Боја : Како на сликата.Бојата може да се разликува поради својствени производство varations или вашиот монитор во боја settings.Функција : Отпорни на Топлина Влакна, кои може да се навивам или straghten со ниска топлина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти