.

.

New
КООРДИНАТОР Валкани Алишта Перење Кошница Валкана Облека да се Соберат Кошеви на Железо Памук, Лен Уметност да се Соберат Кофи Валкана Облека Кошница Голема со кап

КООРДИНАТОР Валкани Алишта Перење Кошница Валкана Облека да се Соберат Кошеви на Железо Памук, Лен Уметност

DEN 596.40

Стока
Достапно.

Железо валкана облека, кошница, не го покажува само, поставата може да се отстрани и да се мијат, со pulleys.Молчи pulleys, задоволување на потребите, да се решат работите премногу зборуваме, не се движи на проблеми, светлина и лесно да се релаксираат, тивко уживање.Памук лагер обвивка, квалитет на избор, може да се отстрани и изми памук лагер поставата погодно за рушење и чистење.Вкупно боја се справи, агол мелење прецизен, силна и безбедна, човечки механика дизајн, ги собереш удобност.Мода и едноставноста се комбинираат за да се создаде удобно тренд визуелно искуство.Плоштад железо валкани кошница материјал : не ' рѓосувачки челик.

Детали

Свеж

Избор на клиенти